TOP

Artystyczne inspiracje dla wielu wnętrz

Cząstka art to coś, co uruchamia wyobraźnię, kreatywność, oryginalność. Co każe nam myśleć o bogatej historii sztuki. Co dosyła nas do wielkich kreacji mistrzów malarstwa, rzeźby, architektury. To przeszłość, która uobecnia się w teraźniejszości i w jej pięknie. Także w naszej codzienności, kiedy pojawiają się w niej artystyczne przedmioty służące jako podstawa dla niezwykłych aranżacji wnętrzarskich. Art to także przyszłość i jej niewiadomy jeszcze design, który współcześni projektanci próbują przewidzieć. Art to także frajda tworzenia i przekształcania w obrębie naszego otoczenia. Przekonajmy się sami!

Artystyczny salon w domu z ogrodem

Sztukę naprawdę warto wprowadzić na salony, tak jak to czyniono w minionych wiekach, w pałacach i w willach. Salon to najlepsze miejsce do tego, żeby pokazać w nim efektowne zbiory   figurek, wartościowe kolekcje porcelany, wielkoformatowe fotografie, plakaty, rysunki, malunki, rzeźby. Takie ekspozycje rewelacyjnie zaprezentują się w sąsiedztwie nowoczesnych mebli, na przykład białych (retro lub minimalistycznych). Artystyczny salon wychodzący na taras stanie się wyróżnieniem całego domu. Warto pomyśleć o stylistycznej spójności, jaką stworzy z tarasem.

Artystyczny salon w bloku

Salon w bloku także można zaaranżować w duchu artystycznym. Nie tylko poprzez dzieła sztuki, ale poprzez designerskie meble. Wspaniale zaprezentują się w takim miejscu efektowne kolekcje nowoczesnych mebli pokojowych, które znajdziemy na stronie gama-sklep.com.pl, obok propozycji w bardzo klasycznym duchu. Artyzm może mieć różnorodne oblicze, o czym poucza nas współczesna estetyka. Także w bloku, na dziesiątym piętrze.

Artystyczny gabinet

Również współczesne strefy biurowe aranżuje się w oparciu o sztukę. Pojawia się ona w nich w dosłownej formie oraz poprzez designerskie meble. Jak nowoczesne biurka, które niejednokrotnie wyglądają jak spełnienie marzeń konstruktywistów o czystej formie. Albo jak meble z odległej przyszłości, zrobione ze szkła czy z metalu.

Categories Dom i Wnętrze
pisane-slowem.pl http://nowoczesne-kuchnie.pl/meble-kuchenne-z-drewna-atut-czy-klopot/ http://wtfskf.org/czym-jest-laser-frakcyjny-co2/