TOP

Fotobudka sprzedaż – dla rozwoju firm

Prowadząc firmę często uczestniczy się w konferencjach, imprezach branżowych, a dla pracowników organizuje się cyklicznie imprezy integracyjne. Każda impreza firmowa zarówno ta mająca na celu zareklamowanie firmy bądź produktu i pozyskanie nowych klientów bądź kontrahentów, jak i organizowana wewnątrz firmy dla pracowników potrzebuje odpowiedniej oprawy. Wyświetlanie reklamy firmy na projektorze multimedialnym może być męczącą formą dla odbiorców na dłuższą metę. Znacznie lepiej połączyć reklamę z korzyścią dla klientów i zakupić fotobudkę.

Fotobudka sprzedaż – udany marketing każdej firmy

Na branżowych targach wiele firm posiłkuje się ulotkami i multimedialnym przekazem. Można jednak wyjść przed szereg i zakupić fotobudkę. To bardzo atrakcyjna forma dla wszystkich klientów. Można ją spersonalizować zarówno pod względem zdjęć, jak i jej wyglądu zewnętrznego. Na fotobudce można umieścić logo firmy. Takie logo może się również znaleźć na zdjęciach wykonanych w fotobudce. Pomiędzy kolejnymi ujęciami, w trakcie drukowania zdjęć, które trwa zaledwie kilkanaście sekund, można ustawić również wyświetlanie reklamy firmy w dowolnej formie. Podczas krótkiego oczekiwania na wydruk przekaz w nienatarczywy sposób trafi do potencjalnych klientów.
W fotobudce może się zmieścić nawet 6 osób robiąc sobie wspólne zdjęcia. Warto również zadbać o gadżety najlepiej takie, na których znajdować się będzie logo firmy, bądź które kojarzyć się będą z jej działalnością. Zabawne fotki każdy może opatrzyć komentarzem, gdyż takie możliwości daje fotobudka. Nie trzeba obawiać się przy tym o jakość, która może rzutować pośrednio na odbiór firmy, gdyż zapewniona jest cyfrowa jakość zdjęć. Obsługa fotobudki jest niezwykle prosta, co zapewnia czytelny interfejs.

Fotobudka sprzedaż – udana impreza firmowa

Trudno wymyślić udaną rozrywkę na firmowej imprezie. Jednak posiadając fotobudkę nie trzeba obawiać się o nudę. Na imprezach tematycznych można dodatkowo zadbać o gadżety do fotobudki. Klasycznym jest rama od obrazu, ale są również bardziej wyszukane nakrycia głowy, wąsy, okulary, hawajskie kwiaty i właściwie wszystko, co przyjdzie do głowy.

Fotobudka sprzedaż – rozwój firmy i zadowolenie pracowników

Inwestycja w fotobudkę z pewnością się zwróci. Zdjecia zrobione w czasie imprez firmowych można umieszczać na portalu społecznościowym i profilu firmy. Spontaniczne zdjęcia czynią ją bardziej przystępną i lepiej odbieraną przez klientów. Takie zdjęcia można wykorzystać również na głównej stronie – „O Nas”.

Więcej informacji znajdziesz na stronie smove.pl/

Categories Ciekawe
zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….