TOP

Meble do pokoju dziennego połączonego z kuchnią

Salon połączony z kuchnią to rozwiązanie, jakie stosowane jest dzisiaj w wielu domach. Ne tylko w małych kawalerkach, ale również w dużych domach jednorodzinnych. Zadbajmy o dobrej jakości meble do pokoju dziennego, które z zestawem do kuchni stworzą inspirującą całość.

Spójne meble do pokoju dziennego

Wybierając meble do pokoju dziennego zadbajmy o odpowiednią spójność z kuchnią/aneksem kuchennym. Nie, nie muszą to być meble identyczne. To będzie przesada i zbyt duża monotonia, która będzie wpływająca na nudny, przygnębiający charakter obu pomieszczeń. Wybierzmy jednak motyw przewodni kuchni i salonu. Może to być podobna do siebie kolorystyka lub wzór (a odmienne zupełnie kolory). Meble w tych dwóch pomieszczeniach powinny się różnić. Dzięki temu uda się wyznaczyć granicę między pokojem dziennym a kuchnią.

Meble do pokoju dziennego i odpowiednia podłoga

Meble do pokoju dziennego muszą na czymś stać. Nie może to być goła ziemia. Co należy zrobić w przypadku salonu z kuchnią? W pokojach do czynienia w dużej mierze mamy z drewnianymi panelami, wykładziną, a w kuchni z płytkami. Czy w pomieszczeniach otwartych takie łączone rozwiązanie można zastosować? Jak najbardziej! Należy jednak wspomnieć przy tym temacie o czymś takim jak gres, który coraz częściej wybierany jest przez osoby planujące połączenie z kuchnią. Dzięki temu można uzyskać podłogę wysokiej jakości, funkcjonalną, estetyczną i co najważniejsze – jednolitą dla obu pomieszczeń. Odpowiednia podłoga to murowany sukces dla wszystkich domów. 

 

Categories Dom i Wnętrze
krzesła tarasowe meble do kawiarni Leżaki do SPA