TOP

Meble w sieci

Polacy coraz chętniej dokonują zakupów w sieci. Wprowadzenie nowych metod płatności, poprawa prawa z zakresu ochrony konsumenta sprawiły, iż dużo łatwiej jest nam kupować w sieci i my z tego korzystamy. Trend ten jest zauważalny w każdej branży, nawet  jeżeli chodzi o meble. Zakup mebli w internecie jest poparty zazwyczaj odpowiednim rozeznaniem,by móc ocenić dany mebel na żywo (o ile jest to dostępne), by nie kupować kota w worku. Istnieje wiele sklepów, które doskonale skorzystały na rozwoju sprzedaży internetowej, jak chociażby Visby.pl

 

Jak Visby.pl zyskuje klientów?

 

Przykład sklepu Visby.pl jest jednym z najlepszych, by pokazać ewolucję handlu w sieci. Firma powstała w 2008 roku i od samego początku skupiła się na produkowaniu mebli wysokiej jakości. Zrobili także coś, co dużo firm konkurencyjnych zbagatelizowało. Skupili się na tym, co klienci potrzebowali i wsłuchiwali się w ich głosy. Modernizowali swoją ofertę tak, by klient dostawał to, czego naprawdę potrzebuje a nie to, co dana firma chce po prostu sprzedać. Podejście to bardzo się opłaciło.

 

Jaki sukces osiąga Visby.pl?

 

Firma nieustannie zdobywa nowe rynki zbytu, stając się coraz mocniejszym graczem nie tylko na rynku krajowym, lecz także europejskim. Można by rzec, iż Visby.pl wykorzystało szansę, którą otrzymało. Należy liczyć na to, że firma nie tylko nie będzie zwalniała tempa rozwoju, lecz także będzie systematycznie podwyższała jakość swoich produktów, by marka mogłaby być uznana za markę premium.

Categories Dom i Wnętrze