TOP

Poszukaj krokusów w podhalańskich dolinach!

Pierwsze dni wiosny za nami – to okres, kiedy przyroda budzi się do życia. W Polsce od kilku lat panuje moda na wiosenne wypady „na krokusy” – wyjazdy na hale pod Zakopanem, aby oglądać wspaniałe, kwitnące połacia krokusów. A gdyby tak taki wyjazd połączyć z krótkim odpoczynkiem?

Odpocznij z dala od zgiełku miasta

Decydując się na spędzenie kilku dni na Podhalu zdecydowana większość rodaków wybierze na bazę noclegową Zakopane. Niestety, miasto to już dawno straciło swój pierwotny urok. Dzisiaj jest głośne, zatłoczone i pełne chińskich pamiątek, sprzedawanych na straganach. Aby dostrzec prawdziwe góry konieczne jest oddalenie się od centrum miasta. Aby oszczędzić sobie rozczarowania warto zastanowić się nad jednym z wielu miast blisko Zakopanego, np. Bukowiną Tatrzańską. Wystarczy kilka minut drogi, aby zobaczyć prawdziwy klimat gór.

Gdzie zatrzymać się w Bukowinie?

W Bukowinie Tatrzańskiej nie brak urokliwych hoteli i pensjonatów. My polecamy zainteresować się pensjonatem Willa Majerczyk, w którym na gości czekają wygodne i komfortowe pokoje. Szczegółowa oferta na stronie willamajerczyk.com.
Co robić w Bukowinie? Wiosna to idealny czas na spacery – warto wybrać się za miasto, aby szukać pięknych polan krokusów. Osoby aktywne mogą urządzać sobie jednodniowe wycieczki w niższe partie Tatr.

 

Categories Ciekawe