TOP

Sale szkoleniowe w Warszawie

Automobilklub Polski to placówka oferująca kursy na prawo jazdy, ale również wynajem sal szkoleniowych w Warszawie. Wszystkie sale szkoleniowe w Warszawie, które oferuje Automobilklub to komfortowe wyposażenie.

W każdej sali znajdują się wygodne meble, rzutniki multimedialne, tablice, właściwe nagłośnienie. Sale znajdują się zaledwie piętnaście minut od centrum miasta. Można do nich dotrzeć zarówno własnym samochodem, jak i autobusem oraz tramwajem. Obiekt, w którym znajdują się sale jest w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych, co jest niewątpliwym plusem. Dysponuje własnym zapleczem kuchennym, na miejscu dostępny jest catering. Sale dostępne są dla klientów przez cały rok. Można je wynajmować zarówno w dni powszednie, jak i weekendy. Ci, którzy zdecydują się przyjechać do sali własnym autem, nie muszą się martwić. Obiekt dysponuje bowiem darmowym parkingiem dla wszystkich swoich klientów. Sale oferowane przez Automobilklub Polski sprawdzą się w przypadku wykładów, szkoleń, konferencji itp.

Oferta wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie

Automobilklub Polski oferuje klimatyzowane sale szkoleniowe z nowoczesnym wyposażeniem – www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.

Categories Ciekawe
zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….