TOP

Specjalistyczne wsparcie dla górnictwa

Górnictwo to być może najbardziej wymagająca branża. Ciężkie warunki pracy wymagają najlepszych rozwiązań i systemów zapewniających maksymalne bezpieczeństwo. Liczy się również wydajność pracy i brak przestojów. Usługi dedykowane górnictwu podziemnemu i odkrywkowemu muszą być prowadzone na wysokim poziomie. Także maszyny i urządzenia oraz wszelkie komponenty powinny spełniać najwyższe standardy wydajności i bezpieczeństwa.

Hydraulika wysokociśnieniowa

Kluczową rolę w pracy w kopalni odgrywa hydraulika ciśnieniowa. W tym zakresie niezbędne są komponenty o podwyższonej wytrzymałości. Produkty tego typu oferuje marka Fluiconnecto.

Oferują dla górnictwa:

  • zakute przewody hydrauliczne spełniające normy PN-G 32000, PN-G 32010;
  • węże antyelektrostatyczne i niepalne dla górnictwa, dedykowana linia węży Rockmaster;
  • dedykowane hydrauliczne złącza dla górnictwa w systemie STECKO / STECK-O / FLUSH FIT / STAPLE LOCK;
  • komponenty hydrauliki siłowej (pompy, siłowniki, zawory, elektrozawory);
  • akcesoria do węży górniczych (osłony węży, podwiesia, zabezpieczenia przewodów STOPFLEX).

Usługi serwisowe dla sektora górniczego

Fluiconnecto proponuje także zakuwanie przewodów hydraulicznych dla górnictwa. W kopalniach odkrywkowych natomiast instalują także warsztaty mobilne w koncepcie kontenerowym, w którym wykonują przewody hydrauliczne i inne usługi dostępne w warsztatach stacjonarnych. To zdecydowanie przyspiesza i ułatwia pracę w kopalni, szczególnie w przypadku awarii. Oferują również regenerację pomp i siłowników oraz innych komponentów układów hydraulicznych.

Fluiconnecto proponuje całą gamę usług i produktów dla innych branż, na przykład wyspecjalizowany wąż do przesyłu betonu dla budownictwa. Ich ofertę znajdziemy tutaj: fluiconnecto.com/pl/

Categories Ciekawe
zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….