TOP

Szare meble ogrodowe – zaaranżuj przestrzeń wygodnie!

Szukając inspiracji na piękny ogród nie sposób przeoczyć najnowszych propozycji topowych producentów. Wśród oferowanych propozycji królują przede wszystkim komplety o nowoczesnym designie i wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Jakie rozwiązania wybrać, aby móc zaaranżować ogród w sposób nietuzinkowy?

Znajdź piękne meble i ciesz się ich funkcjonalnością

Podczas poszukiwania pięknych mebli ogrodowych przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na ich trwałość. Meble pozostawione na tarasie czy w ogrodzie w czasie jesieni czy zimy narażone będą na zmienne warunki atmosferyczne. Również latem, kiedy zdarza nam się wyjeżdżać na dłużej, musimy mieć pewność, że nasze meble będą odpowiednio chronione. Wybierając szare meble ogrodowe oparte na antykorozyjnych, aluminiowych stelażach możemy mieć pewność, że wilgoć czy kurz nie wpłyną na strukturę kompletu. Zastosowanie aluminiowych stelaży ma jeszcze jedną, ważną cechę – dzięki nim waga mebla jest znacznie mniejsza, a przesuwanie czy podnoszenie foteli nie sprawi żadnego problemu.

Meble modułowe – poznaj ich zalety!

Wśród najchętniej wybieranych kompletów meblowych wymienia się meble modułowe. Ich budowa pozwala na łączenie elementów i tworzenie obszernej sofy narożnej. W zależności od naszych potrzeb możemy zmieniać wygląd tarasu czy ogrodu. Na stelażach mebli modułowych umieszczono wygodne poduszki i siedziska tapicerowane tkaninami hydrofobowymi. Ich struktura nie chłonie brudu ani wilgoci, przez co na długi czas zachowują wspaniały wygląd.

Ciesz się latem w cieniu

Aby w pełni korzystać z uroków wspaniałego lata pamiętajmy o tym, aby w ogrodzie nie zabrakło parasola słonecznego. Współcześnie nowoczesne parasole pozwalają na zacienienie dużego obszaru. Czasze takich parasoli tworzone są z trwałych tkanin poliestrowych powleczonych warstwa poliuretanu. Stosując takie połączenie producent daje nam gwarancję ochrony nie tylko przed słońcem, ale i deszczem.

Categories Dom i Wnętrze
zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….