TOP

Asortyment piwny

Piwo jest napojem, które towarzyszy w życiu wielu osobom. Na wielu imprezach kulturalnych, czy festiwalach muzycznych można dostać napój alkoholowy na odpowiednim stoisku. Także obecnie w Polsce znajduje się wiele miejscówek, do których można zajrzeć po dniu pełnym pracy i odetchnąć przy rozmowie z bliskimi. Z piwem wiążą się jednak także obowiązki dla właścicieli barów, czy sklepów, które dostarczają tego typu produkty. Trzeba zadbać, aby trafiły one w stanie nienaruszonym do klientów.

Wysokiej jakości skrzynki po piwie

Jedną z najważniejszych kwestii, aby móc swobodnie przenieść i transportować piwa z jednego miejsca na drugie jest gwarancja komfortowych oraz bezpiecznych procesów logistycznych. Bardzo pomagają w tym unikalne i wytrzymałe skrzynki po piwie. Wiele z nich jest zrobionych z takich materiałów jak drewno, czy plastik.

Niezwykle ważnym elementem, który powinna posiadać skrzyneczka na piwo, jest wytrzymały uchwyt. Dzięki niemu będzie można bez trudu przenosić nawet najcięższy asortyment. Warto zastanowić się także and wymiarami i pojemnością skrzyneczki na piwo, gdyż od tego zależeć będzie, ile butelek za jednym razem będziemy w stanie w niej zmieścić.

Krata na piwo – atrakcyjny wygląd

Kolejną kwestią, obok której nie można przejść obojętnie, jest wartość estetyczne kraty na piwo. Skrzyneczka na piwo powinna przede wszystkim zawierać na przedzie napis oraz logo producenta – np. marki piwa.

To rozwiązanie gwarantuje prestiż, ale niezwykle ważną rolę odgrywa również kolorystyka. Logo powinno być widoczne, a jednocześnie tło musi mieć takie barwy, żeby nazwa firmy rzucała się w oczy. To niezwykle istotny detal, aby zwiększyć poczucie atrakcyjności i przyciągnąć klientów wyszukanym wzornictwem.

Skrzynki po piwie – dodatkowe elementy

Rynek piwny stale ulega rozwojowi, a to powoduje, że również krata na piwo powinna być nie tylko trwalsza, ale gwarantować dodatkowe, niespotykane do tej pory funkcje. Jedną z bardzo przydatnych i ciekawych funkcji jest system podwójnego dna. Znacznie ułatwia on zmianę wielkości ładunku. Bardzo ważną rolę odgrywa ruchoma wkładka z nierdzewnej stali zamontowana na sprężynach. Podczas pakowania jest ona popychana w dół, a po wyjęciu wszystkich butelek ze skrzynki ustawia się w jej połowie. Wtedy można wkładać do niej puste butelki.

Categories Ciekawe