TOP

Bellamy Marylou – meble dla dzieci i dla rodziców

W ostatnich latach szczególnie widać zainteresowanie designem i tym wszystkim, co wiąże się z wystrojem i aranżacją wnętrz. O ile jeszcze kilkanaście lat temu Polacy dbali przede wszystkim o to, co na wierzchu pokazywane innym, na przykład salon, o tyle dziś widać bardzo pozytywną tendencję do tego, by aranżować w sposób przemyślany i estetyczny całe mieszkanie lub dom. Dotyczy to także tych pomieszczeń, które jeszcze do niedawna traktowane były raczej pobieżnie i bez uwagi. Wyjątkowo mocno w ostatnim czasie rozwinął się design dziecięcy, a na rynku pojawiło się mnóstwo firm, oferujących dobrej jakości meble dziecięce. Jedną z nich jest Bellamy, która wypuściła na rynek świetną kolekcję Bellamy Marylou.

Meble na miarę każdych potrzeb

Meble Bellamy Marylou charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową uniwersalnością. Z powodzeniem mogą być zastosowane zarówno w pokojach niemowlęcych, jak i w sypialni starszych dzieci. Są one również dostosowane zarówno do potrzeb i gustów dziewczynek, jak i chłopców. Jest tak przede wszystkim ze względu na klasyczną kolorystykę oraz proste, eleganckie formy.

Wyjątkowe wzornictwo

Meble odznaczają się wyjątkowym, klasycznym designem. Zastosowano tu najbardziej uniwersalną, białą barwę, dzięki czemu bez problemu dopasować je można do wystroju całego pomieszczenia, a nawet domu. Bellamy Marylou to kolekcja, która doskonale sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, jednak równie dobrze pasować będzie do tak popularnego ostatnio stylu skandynawskiego. Poszczególne szafki i komody wyposażone zostały dodatkowo w eleganckie, srebrne uchwyty. Meble kupisz w sklepie e-babystuff.pl

Funkcjonalność i wysoka jakość wykonania

Projektanci kolekcji Bellamy Marylou zadbali przede wszystkim o to, by meble te były w pełni funkcjonalne. Z tego powodu na zestaw składa się zarówno łóżeczko dla niemowląt, jak również łóżko i biurko dla starszych dzieci. Meble są trwałe i solidne, na co wpływ ma przede wszystkim zastosowanie materiałów wysokiej jakości. Prócz solidnej płyty MDF użyto tu również specjalnej płyty meblowej. Wszystkie materiały są w pełni bezpieczne dla najmłodszych i pokryte zostały certyfikowaną farbą, która nie powoduje reakcji alergicznych. Krawędzie mebli zaokrąglono dla zachowania jeszcze większego bezpieczeństwa.

Categories Dom i Wnętrze