TOP

Ceramika Deante

Łazienka to miejsce, w którym nie spędzamy zbyt wiele czasu w ciągu dnia. Rano szybki prysznic i makijaż przed pracą. Wieczorem spędzamy w niej więcej czasu relaksując się po całym dniu. Warto więc poświęcić czas i uwagę na jej aranżację.

Jak dobrze zaaranżować łazienkę?

Zadanie tylko z pozoru jest proste. W łazience powinno znaleźć się miejsce na wannę, umywalkę, miskę klozetową, pralkę oraz kosz na brudną bieliznę. W dużych łazienkach nie ma z tym większego problemu, dodatkowo można znaleźć miejsce na kabinę prysznicową, bidet i rozkładaną suszarkę.

Problem pojawia się w przypadku aranżacji małych łazienek. Najczęściej trzeba zrezygnować z wyposażenia, które zajmuje najwięcej miejsca, to przede wszystkim wanna i bidet. Pozostałe wyposażenie jest niezbędne, ale dzięki ograniczeniu ich wymiarów można zyskać dodatkową przestrzeń. Zamiast pralki o szerokości 60 cm, wystarczy pralka 45 cm. Standardową umywalkę może zastąpić umywalka Dalia lub Funkia z kolekcji Deante. To modele opracowane właśnie z myślą o wyposażeniu małych łazienek.

Ceramika Deante – dlaczego warto ją wybrać?

Deante to polska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dbałość o jakość i wzornictwo zapewniają firmie ugruntowaną pozycję nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynkach zagranicznych. Co roku oferta poszerzana jest o nowe produkty i nowe kolekcje prezentujące najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Deante to nie tylko ceramika sanitarna, ale także zlewozmywaki kuchenne, armatura oraz szereg dodatkowych akcesoriów do wyposażenia łazienki.

Na szczególną uwagę zasługuje ceramika Deante. Na rynku wyróżnia się niezwykle wysoką jakością. Wszystkie produkty wykonane są z naturalnych mieszanek kruszywa, następnie wypalane są w bardzo wysokich temperaturach i na koniec pokrywane szkliwem. Dzięki zastosowaniu takiej technologii ceramika Deante jest niezwykle trwała. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, nie przebarwia się, nie przyjmuje plam. Idealnie gładkie powierzchnie sprawiają, że jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.

Dodatkowa oferta

Ceramika Deante to nie tylko klasyczna oferta ceramiki białej. Chcąc nadążyć za najnowszymi trendami we wzornictwie, Deante wprowadziło kilka kolekcji w kolorowej ceramiki, głównie w kolorze czerni i antracytu. To propozycja skierowana do osób, które nie boją się eksperymentować z kolorami i lubią nowoczesność.

Do każdej kolekcji ceramiki Deante można bez problemu dopasować odpowiednią armaturę, która stworzy stylistyczną całość.

Więcej informacji znajdziesz na stronie ceramika Deante.

Categories Dom i Wnętrze