TOP

Czarno na białym w domu i w ogrodzie

Czarno-białe zestawienie wygląda bardzo dobrze nie tylko w stylizacji modowej, ale także wnętrzarskiej i ogrodowej. Lubimy to połączenie, gdyż jest klasyczne i bezpieczne. Mamy pewność, że to zestawienie sprawdzi się w odniesieniu do kilku rzeczy oraz do całego wnętrza urządzonego w tym stylu. Mimo że biel i czerń to połącznie klasyczne, wykorzystywane jest także w awangardowych stylizacjach wnętrz i ogrodów oraz w projektach mebli.

W stylu art nouveau

Czarno-białe kafelki na podłodze czy ścianie to echo stylu art nouveau. Do tego duża grafika na ścianie i mamy nowoczesne wnętrze z nutą artyzmu. Idealnie podkreślimy stylizację, decydując się na czarny komplet mebli tapicerowanych oraz szklane dodatki. Czerń i biel tworzą stylizację elegancką i zarazem współczesną.

W stylu futurystycznym

A może uproszczenie kolorystyczne połączyć z formalnym? Osiągamy wówczas awangardowe, wręcz futurystyczne wnętrze oparte na minimalizmie i pięknie samej formy. Absolutnie proste meble. Brak dodatków. Tylko kontrast czerni i bieli, na którym budujemy całą aranżację. Wystarczy jeden wyjątkowy detal, który nada sens naszej przestrzeni. Może to być szklany wazon z kwiatami albo duża fotografia.

Czerń i biel w ogrodzie

Także w ogrodzie możemy wykorzystać urodę zestawienia bieli z czernią. Biały kolor występuję naturalnie w postaci kwiatów i kwitnących drzew. Możemy podkreślić go poprzez białe meble ogrodowe. Kiedy biel ogrodowa przeminie, nasze białe meble w połączeniu z czarnymi poduszkami będą nadal tworzyły interesującą kompozycję w odniesieniu do zielonego otoczenia. Białe meble ogrodowe prezentują się wyrafinowanie i sprawiają, że bez problemu w dowolnym miejscu ogrodu wyczarujemy elegancką alternatywę salonu.

Categories Dom i Wnętrze