TOP

Czas na nową sofę

Wytworna czy oryginalna? Praktyczna i użyteczna, czy śliczna i olśniewająca? Nowoczesna sofa może być zupełnie taka, jak sobie tylko wymarzymy. To niewątpliwie mebel z duszą, przenoszący nas w wyobraźni do dystyngowanego świata, w którym rozbrzmiewa muzyka klasyczna i w powietrzu unosi się zapach kawy. Nowoczesna sofa nawiązuje do historii, ale też wybiega w przyszłość, odsłaniając potencjał przyszłości.

Tradycja i nowoczesność

Etap Sofa przedstawia konkretne realizacje, poprzez które udowadnia, że doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności jest możliwe. Projektowane przez nich sofy to przedmioty idealne – nawiązujcie do szlachetnych wzorów z przeszłości i poddające je nowoczesnym modyfikacjom. Takie atrakcyjne zestawienie prezentuje na przykład sofa Grand Vario – wysublimowana propozycja od Etap Sofa.

Meble w duchu sztuki współczesnej

Nie tylko nowoczesne meblościanki mogą przypominać artystyczne konstrukcje, jakby pochodzące z galerii sztuki współczesnej. Także awangardowe sofy nawiązują do najlepszych wzorów z historii sztuki. Do konstruktywizmu, podkreślającego piękno czystej formy.

Do abstrakcjonizmu, stawiającego na plamę barwną. Potwierdza to designerska sofa Trick od producenta Etap Sofa. Przedmiot, który już nie potrzebuje żadnych dodatków. Pikowania w połączeniu z wysokimi, delikatnymi nóżkami i zaokrąglonymi podłokietnikami, nadają meblowi nietuzinkowy charakter.

Czas na rekreację

Nowoczesna sofa to nie tylko interesujący design, ale także udogodnienia praktyczne, jak panel audio umożliwiający nam słuchanie muzyki w standardzie Bluetooth. Etap Sofa świetnie wie, jak sprawić, by zwykły mebel stał się zupełnie nadzwyczajny. Proponują designerskie sofy, które służą doskonałemu wypoczynkowi, na miarę indywidulanych potrzeb.

Categories Dom i Wnętrze
https://labels2017.org https://inclusion-fp7.org/kasowanie-punktow-karnych-nowe-przepisy-dla-kierowcow/ https://beesafe.pl/porady/adac/