TOP

Czym współczesne noże kuchenne różnią się od noży starego typu?

Decydując się na nowe noże kuchenne warto poświęcić nieco czasu na poszukiwanie idealnego kompletu. Dzisiaj topowi producenci proponują nam wiele interesujących produktów, które mogą różnić się od siebie zarówno materiałami, jak i estetyką. Jakie noże kuchenne wybrać, aby usprawnić codzienne korzystanie z kuchni? Jakie technologie są polecane?

Noże kuchenne stalowe – gwarancja wysokiej jakości!

Nowoczesne noże kuchenne zaskoczą nas dzisiaj nie tylko wysoką trwałością, ale i estetyką wykonania. Noże takie tworzy się z wysokiej jakości materiałów, które zabezpieczone są przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki stali nierdzewnej 18/10 ostrza są zabezpieczone przed wilgocią, korozją. Wzbogacenie stali o pierwiastki takie jak wanad czy chrom sprawia, że stal nie jest podatna na kruszenie. Uwagę zwracają rękojeści noży – są one profilowane i wykonywane z materiałów antypoślizgowych. Zastosowanie takich tworzyw sprawia, że możliwe jest codzienne użytkowanie w sposób bezpieczniejszy. Profilowanie rękojeści pozwala na pewny chwyt – noże zdecydowanie lepiej leżą w naszych dłoniach. Noże kuchenne projektowane są w taki sposób, aby codzienne użytkowanie nie sprawiało żadnych problemów i by gotowanie było wygodniejsze.

Noże kuchenne w stojaku

Zakup kompletu noży kuchennych w stojaku to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają funkcjonalnych rozwiązań. Stojak zapewnia stabilną podporę dla kilku noży – zazwyczaj w kompletach znajdziemy ich pięć. Komplety składają się z noży do szatkowania, noży do warzyw, noży do filetowania i innych. Ciekawe propozycje noży w stojaku znajdziemy na stronie gerlach.pl. Producent proponuje nam komplety w konkretnych stylach – stojaki są tworzone ze stali nierdzewnej, naturalnego drewna, tworzyw syntetycznych.

 

 

Categories Dom i Wnętrze