TOP

Eleganckie meble kuchenne połysk

Meble kuchenne połysk jeszcze kilka lat temu były absolutnym hitem. Dzisiaj palmę pierwszeństwa musiały one oddać meblom matywym. Co jednak nie oznacza faktu, że nie można ich w ogóle spotkać w polskich kuchniach.

Refleksy świetlne i lustrzane odbicia

Dlaczego, pomimo nowych trendów, meble kuchenne połysk nadal są tak rozchwytywane? Ponieważ mają one specyficzny klimat, który przeniosą do każdego pomieszczenia, gdzie się tylko znajdą. Nie można bowiem zapomnieć o tym, że meble z połyskiem spotykane są nie tylko w kuchni. Można je również ustawić w salonie, łazience, czy też w każdym innym pomieszczeniu. To one dają piękne refleksy świetlne. Meble wykończone na połysk pozwalają stworzyć lustrzane odbicia, a co dalej za tym idzie – ma się do czynienia ze specyficzną głębią. Tylko lakierowane powierzchnie frontów meblowych są w stanie stworzyć takie wrażenie estetyczne.

Gdzie ustawić meble kuchenne połysk?

Właściwie nie można powiedzieć, że gdzieś tego typu meble będą wyglądać źle. Można je ustawić wszędzie i będą się pięknie prezentować. Polecane są one przede wszystkim dla osób ceniących styl nowoczesny, minimalistyczny. Do takich kuchni nie potrzeba już żadnych ozdób, ponieważ to meble są ozdobą samą w sobie. Polecane są one także do wnętrz loftowych. W połączeniu ze stalą i betonem, pomogą stworzyć nie tylko piękne pomieszczenie, ale także funkcjonalne. Tego typu meble można również zestawić z drewnianymi deskami podłogowymi. Jak więc widać, jest wiele ciekawych kombinacji, gdzie będzie można ustawić meble na wysoki połysk.

 

Categories Dom i Wnętrze