TOP

Idealny hotel dla uczestników spotkań biznesowych.

Od ponad dwudziestu pięciu lat, Warszawa przyciąga inwestorów oraz osoby związane ze światem biznesu i polityki. Gospodarka prężnie się rozwija, odkąd wkroczyliśmy na drogę demokracji. Partnerzy biznesowi napływają do nas z całego świata, nawet z najodleglejszych państw, takich jak Malezja, Chiny, Urugwaj czy Brazylia. Gościmy również przedstawicieli rządowych takich jak Kanada, Wietnam czy Australia.

Najwyższe standardy polskiej gościnności

Goszczenie w naszym mieście uczestników spotkań biznesowych oraz znamienitych polityków, wiąże się zawsze z koniecznością zaoferowania im najlepszego miejsca do tymczasowego pobytu, najlepszym rozwiązaniem jest z pewnością luksusowy hotel pod Warszawą. Powinien on spełniać najwyższe standardy i oferować swoim gościom komfortowe warunki pobytu. Doskonale, jeśli hotel pod Warszawą może zapewnić swoim wyjątkowym gościom ciekawe atrakcje, takie jak:rozległa oferta gastronomiczna, uwzględniająca drink bary, kawiarnie czy dobrą kuchnię w ekskluzyjnej restauracji.

Dodatkowe atrakcje umilające pobyt w hotelu

Hotel pod Warszawą, oferujący sale konferencyjne jest niezwykle atrakcyjnym miejscem, które przyciąga zagranicznych gości oraz rodzime firmy i instytucje, których celem zapewnienie gościom maksymalnego komfortu pobytu. Sala konferencyjna w połączeniu z luksusowymi pokojami, spełniającymi światowe standardy- to atrakcyjna oferta dla wielu korporacji organizujących spotkania zarządu oraz specjalistyczne szkolenia dla pracowników i managerów z różnych części globu. Ponadto, dodatkową atrakcją przyciągającą do hotelu pod Warszawą jest piękna lokalizacja z dostępem do ogrodu lub pobliskich terenów zielonych. Konferencje oraz szkolenia często wiążą się z dużym stresem, a możliwość odpoczynku na łonie natury zwiększa komfort pobytu. Takim miejscem odpoczynku, które zwiększa walory turystyczne może być na przykład park, lub usytuowanie hotelu w pobliżu dobrze zagospodarowanego zbiornika wodnego.

Powroty gości

Klienci biznesowi i politycy chętnie wracają do miejsc, które poznali w podróżach biznesowych. Wszyscy chętnie odwiedzamy miejsca, z których mamy dobre wspomnienia. Dobra, fachowa i szybka pomoc personelu hotelu jest zawsze czynnikiem, który wpływa na powroty gości hotelowych. Im większa gościnność, tym częstsze są powroty hotelowych gości.

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą

Categories Ciekawe