TOP

Kiedy zacząć kurs na prawo jazdy w AutomobilKlub Polski?  

Szkoła nauki jazdy AutomobilKlub Polski to jedna z chętniej wybieranych szkół w Warszawie. Mieści się ona na warszawskim Bemowie, ale oferuje bardzo wygodny system kursów teoretycznych. Możliwe jest wybranie klasycznej formy kursu, intensywnych kursów weekendowych albo wygodnych kursów online! Kiedy można zacząć kurs w ich szkole?

Kiedy możesz zapisać się na kurs nauki jazdy

Każda szkoła prawo jazdy w Warszawie musi dostosować się do krajowych przepisów. Mówią one o tym, że kurs można zacząć na trzy miesiące przed osiągnięciem wieku potrzebnego do zdawania prawa jazdy. Oznacza to na przykład, że jeśli chcesz wziąć udział w kursie na prawo jazdy kategorii B, musisz mieć maksymalnie 17 lat i 9 miesięcy. Dzięki takim przepisom możesz zaraz po 18 roku życia rozpocząć kierowanie pojazdem, o ile uda Ci się zdać prawo jazdy.

Za datę rozpoczęcia kursu uznaje się datę rozpoczęcia kursu teoretycznego. To właśnie kurs teoretyczny jest pierwszym krokiem do zdania prawa jazdy. Dopiero po jego ukończeniu można zacząć kurs praktyczny.

 

Categories Motoryzacja
https://signwise.pl/zawodprogramista-blockchain/ https://unixos2.com/system-certyfikacji-w-sektorze-pasz/ https://news-man.pl/akcesoria-ulatwiajace-jazde-konna/