TOP

Kutry masarskie – niezawodny sprzęt dla przemysłu spożywczego

 

Do  przygotowania farszu mocno rozdrobnionego i dokładnego zmielenia mięsa idealnie nada się kuter masarski. To niezawodne i niebywale wydajne urządzenia, które usprawnią pracę każdej linii produkcyjnej w przemyśle spożywczym. W ERY Food Machinery możesz nabyć najwyższej klasy kutry, dzięki którym produkcja mięsa w twoim zakładzie stanie się zdecydowanie skuteczniejsza. Nasze kutry masarskie to doskonałe rozwiązanie dla zakładów przetwórstwa mięsnego, zakładów garmażeryjnych, szeroko pojętego przemysłu spożywczego, a nawet dla dużych hotel, restauracji i firm kateringowych. Jeśli szukasz takiego sprzętu, to trafiłeś najlepiej jak mogłeś – sprawdź naszą ofertę!

Kuter masarski – solidna i niezawodna maszyna

W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli o różnych pojemnościach i rodzajach takich jak kuter przelotowy, kuter misowy, kuter masarniczy próżniowy. Pozwoli Ci to dobrać urządzenie idealnie pod własne preferencje, a także specyfikę pracy. Wszystkie kutry masarskie w naszej ofercie to urządzenia solidne i niezawodne, skonstruowane z dbałością o każdy detal. Charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i dużą wygodą użytkowania, dzięki czemu nie tylko przyspieszą proces mielenia mięsa, ale również uczynią go wygodniejszym. Wykonane ze stali nierdzewnej bezpiecznej dla żywności, przez co mamy gwarancje, że do mięsa nie dostaną się żadne niepożądane substancje. Nasze kutry masarskie pozwalają na bardzo szybkie rozdrobnienie produktu bez generowania wysokiej temperatury a po skończonej pracy bardzo łatwo je wyczyścić.

Maszyny do przetwórstwa i przygotowywania żywności od Ery Food Machinery

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdziesz maszyny masarskie nowe i używane oraz wiele innych urządzenia dla przemysłu spożywczego. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i pochodzą od zaufanych producentów specjalizujących się w branży żywnościowej. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę https://eryfood.com/.

 

Categories Ciekawe