TOP

Miejsce wypoczynkowe: przydomowy taras

Przestrzeń przydomowa to idealne miejsce na to, aby odpoczywać, relaksować się, pracować czy spędzać czas w gronie znajomych. Poprzez kupn mebli i dodatków możemy zaaranżować taras czy ogród tak, jak tylko tego pragniemy. Ułatwią to producenci mebli i dodatków outdoorowych, którzy co sezon zaskakują nas nowymi pomysłami. Które z nich warto wykorzystać?

Dach nad naszymi głowami

Zazwyczaj aranżując ogród czy taras skupiamy się na meblach  – to oczywiście ważny element i gwarancja naszego komfortu. Znacznie mniej czasu poświęcamy na wybór produktu, który zapewni nam cień. Jeszcze niedawno chętnie wybierane parasole zastępowane są nowoczesnymi tarasolami. Czym jest tarasola? Jest to elegancka konstrukcja, na której szczycie znajduje się rozkładany dach. W zależności od pogody i potrzeb dach może być składany lub rozkładany.

Konstrukcja tarasoli opiera się na aluminiowych, malowanych proszkowo elementach – dzięki temu są one zabezpieczone przed korozją. Kolor konstrukcji wybierany jest z palety ponad 200 klasycznych barw i kolorów drewnopodobnych. Konstrukcja kryje również system odprowadzania wody, jeśli użytkownicy postanowią korzystać z tarasu podczas deszczu.

Dach odporny na promieniowanie UV i wilgoć

Szukając idealnej tarasoli warto zwrócić uwagę na ofertę producenta tarasola.pl. Na stronie znajdziemy modele których dachy tworzone są z tkanin technicznych, jak również aluminiowych lameli. Dachy mogą być składane lub rozkładane, w zależności od potrzeb. Dach, bez względu na budowę, zabezpieczony jest przed nagrzewaniem. Oznacza to, że w jego cieniu panuje przyjemny chłód. Tkanina techniczna nie chłonie brudu, wilgoci, jest odporna na płowienie – na długie lata zachowuje wspaniały kolor. Każdy rodzaj dachu chroni również przed deszczem – pogoda nie będzie już przeszkodą w planowaniu czasu na świeżym powietrzu.

Categories Dom i Wnętrze