TOP

Nowy komplet garnków – pewny zakup na lata

Garnki i patelnie to niezbędne i podstawowa każdej kuchni. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kucharzem, czy kuchnię odwiedzasz sporadycznie, warto zadbać, aby wśród wyposażenia nie zabrakło porządnego kompletu. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Garnki z solidnego tworzywa

Solidne garnki i patelnie wykonane z wysokogatunkowego materiału to inwestycja na lata. Wśród ogromu dostępnych możliwości, szczególnie godne uwagi są garnki Gerlach wykonane ze stali nierdzewnej. W wymagającym środowisku kuchennym, gdzie naczynia nieustannie mają kontakt z wysokimi temperaturami, chlapiącym tłuszczem i wilgocią, najlepiej sprawdzą się wyroby opatrzone symbolem 18/10. Taki znak informuje, że w stopie wykorzystanym do produkcji garnka znajduje się 18% chromu oraz 10% niklu. Możesz mieć pewność, że stalowa powierzchnia wysokiej jakości będzie odporna na zarysowania, nie będzie matowieć ani pokrywać się rdzą.

Kolejnym walorem garnków stalowych są szerokie możliwości ich zastosowania. Bez obaw możesz umieścić naczynie w piekarniku i używać na każdym typie kuchenki, w tym indukcyjnej.

Sposób mycia

Szorowanie przypalonych resztek raz na zawsze odchodzi do historii! Aby pozbyć się uporczywych zabrudzeń na stalowym dnie, wystarczy włożyć naczynie do zmywarki. Wysoka temperatura i ciśnienie oraz ostre środki myjące nie stanowią najmniejszego zagrożenia dla nowego garnka.

Znana i ceniona marka

Szukając idealnego sprzętu, który spełni nawet największe wymagania, warto postawić na produkty cenionych marek, które przez lata działalności na rynku zaskarbiły sobie sympatię klientów. Na stronie gerlach.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, które rozbudzą w Tobie apetyt na gotowanie.

Categories Dom i Wnętrze