TOP

Parasol ogrodowy łamany – sposób na cień w ogrodzie

Wypoczynek w ogrodzie to świetny sposób na zregenerowanie sił, zaczerpnięcie świeżego powietrza czy też kontakt z naturą. Odpowiednio zaaranżowany ogród stanie się miejscem wypoczynku, ale też spotkań w gronie rodziny i znajomych. Poza wygodnymi meblami ogrodowymi warto wybrać parasol ogrodowy łamany, który zapewni nam odpowiednią ilość cienia. Czy taki parasol podniesie poziom naszego odpoczynku?

Wybierz najlepszy parasol ogrodowy łamany

Jaki parasol ogrodowy łamany wybrać? Możliwości jest wiele – topowi producenci oferują nam dzisiaj tysiące ciekawych produktów, które różnią się od siebie wielkością czaszy, ale też ilością punktów regulacji. Nowoczesne parasole wyróżnia smukła linia oraz ciekawy design – stoją za nimi doświadczeni projektanci. Parasol ogrodowy łamany posiada główną oś wykonaną z aluminium – stelaż osadzony jest na ruchomej stopie, które pozwala na rotowanie parasola wokół jego osi.

Na szczycie stelaża umieszczana jest czasza – w zależności od modelu może mieć on bok długości od 2 do 4 metrów. Czasza takiego parasola bez trudu zacieni wybrane przez nas miejsce, a liczne punkty regulacji pozwolą na wygodne kontrolowanie kąta padania cienia. Czasze parasoli ogrodowych tworzone są z tkanin technicznych pokrytych warstwą poliuretanu, dzięki czemu są one zabezpieczone przed wilgocią i niespodziewanym deszczem. Taki parasol pozwoli nam korzystać z tarasu również w czasie deszczu!

Ochrona parasola ogrodowego łamanego

Parasol ogrodowy łamany jak i meble ogrodowe wymagają odpowiedniej ochrony w okresie jesieni i zimy. Długotrwała ekspozycja na wilgoć czy promieniowanie UV może wpłynąć negatywnie na strukturę mebli i elementów ogrodowych. Poprzez regularne wykorzystywanie pokrowców ogrodowych bez trudu przedłużymy żywotność naszych mebli.

Categories Dom i Wnętrze
https://likeplus.waw.pl/mazury-to-prawdziwy-cud-natury/ https://benkanejohns.com/zdrowie-na-pierwszym-miejscu-czy-bielizna-wyszczuplajaca-moze-cie-zaszkodzic/ https://annbradforddesign.com/sklep-z-akcesoriami-do-jazdy-konnej/