TOP

Pierwsza wizyta u ginekologa – przygotowanie

Pierwsza wizyta u ginekologa może wydawać się stresująca. Mamy przecież do czynienia z lekarzem, który będzie chciał przyjrzeć się nam w bardzo intymny sposób. Bez względu na to, czy ma się czternaście, czy też czterdzieści lat, warto się do niej dobrze przygotować.

Bez względu na wiek, zawsze dobrze jest upewnić się, że ginekolog we Wrocławiu, do którego planujemy się udać, jest specjalistą w swoim fachu znającym się na zadaniach, jakie mu powierzono. Nie może być to osoba przypadkowa już choćby dlatego, że wizyta u profesjonalisty zmniejsza stres z nią związany. Gdy mamy już pewność, że idziemy do właściwego lekarza, możemy zacząć przygotowywać się do wizyty. Nie jest to wcale trudne, wystarczy bowiem, że przypomnimy sobie, kiedy ostatni raz miesiączkowałyśmy i jakie kobiece problemy pojawiały się w naszej najbliższej rodzinie. Optymalna jest sytuacja, w której do pierwszej wizyty dochodzi między ósmym i dwunastym dniem cyklu. Jeśli jednak nie udało się nam jej odpowiednio zaplanować, nie musimy z niej rezygnować, lekarz z pewnością sobie bowiem poradzi.

Categories Zdrowie i Uroda
https://beesafe.pl/porady/gdzie-jest-numer-karty-pojazdu/ https://beesafe.pl/porady/adac/ https://brief.pl/ubezpieczenie-autocasco-co-trzeba-wiedziec-przed-zakupem-polisy/