TOP

W poszukiwaniu idealnego miejsca na ślub

Ślub jak ze snu – to marzenie wielu przyszłych panien młodych. Współcześnie modne jest zaskakiwanie gości i zapraszanie na uroczystość ślubną w nietuzinkowe miejsca. Po części jest to także możliwe dzięki zmianom w prawie cywilnym, które weszły w życie na początku 2015 roku. Od tego momentu możliwe stało się organizowanie ślubów cywilnych poza murami USC.

Ślub cywilny w nietypowym miejscu

Jak wynika ze statystyk z roku 2015 i 2016 młodzi ludzie bardzo chętnie korzystali z możliwości organizacji ceremonii poza ścianami USC. Najchętniej wybierane były zabytkowe zamki, pałace, ogrody botaniczne, ale również zabytkowe kopalnie czy piękne ogrody przy restauracjach, gdzie kolejno odbywało się wesele. Możliwości jest oczywiście więcej, istnieje jednak jeden warunek – miejsce musi mieć uroczysty charakter. Decydując się na nietuzinkowy ślub cywilny możemy również postawić na zagraniczną ceremonię. W tym pomogą nam profesjonalne biura podróży, takie jak romantyczne.com.

Ślub na egzotycznej plaży

Topowi touroperatorzy zaproponowali swoim klientom śluby na egzotycznych wyspach. Jak zorganizować ślub na Dominikanie czy Seszelach? My nie musimy martwić się niczym – o wszelkie detale zadba biuro podróży. Podczas rozmowy z pracownikiem touroperatora musimy jednak zadbać o detale: wybrać datę wyjazdu, konkretny hotel, w którym się zatrzymamy. Warto pamiętać, że takie wyjazdy są najczęściej kilkudniowe – możemy połączyć je z krótką podróżą poślubną. Płacąc za wyjazd tego typu możemy być pewni również biletów lotniczych, transferów do hotelu, organizacji ślubu i obecności urzędnika cywilnego, fotografa, który uwieczni ten ważny moment na zdjęciach. Warto także zapytać o to, z jakich wycieczek fakultatywnych możemy skorzystać na miejscu.

Categories Ciekawe
https://elblagonline.pl/20230308359951/czy-warto-miec-ubezpieczenie-dla-psa https://benkanejohns.com/zdrowie-na-pierwszym-miejscu-czy-bielizna-wyszczuplajaca-moze-cie-zaszkodzic/ https://weyden.com.pl/oficerki-jezdzieckie-jaki-model-wybrac/