TOP

Skandynawskie inspiracje

Styl chłodnej Północy okazuje się niezwykle inspirujący. Jako sposób bycia, ale też jako estetyka, skromna, prosta, niepretensjonalna, naturalna. Jak tu nie pokochać takich stylizacji, które bezpośrednio odsyłają nas do natury, do lasów i gór? Po prostu trzeba się zakochać w stylu skandynawskim, żeby następnie urzeczywistnić go u siebie: w salonie, w kuchni, na tarasie, w przedpokoju, na werandzie. Wszędzie tam, gdzie chcemy poczuć się swobodnie, naturalnie, przyjemnie, niebanalnie.

Uroda regałów nowoczesnych w skandynawskim stylu

Na stronie notodo.pl znajdziemy szereg mebli do różnych wnętrz inspirowanych stylistyką skandynawską. Odkryjemy tutaj chociażby regały nowoczesne w tym duchu. Zauroczy nas efektowny regał wykonany z drewna: górna półka (blat) i nóżki – z drewna bukowego, korpus oraz drzwiczki i fronty szuflad z drewna sosnowego. Niepowtarzalny wygląd nadają temu regałowi uchwyty wykonane ze skórzanych pasków uformowanych w pętelki, które zmocowano pionowo. Interesująco wyglądają też fronty szuflad w kolorze czarnym zestawione z białym kolorem pozostałych części mebla. Regałami nowoczesnymi w tym stylu wspaniale umeblujemy salon, sypialnię czy biuro.

Skandynawskie komody

Nowoczesne regały skandynawskie skomponują zjawiskową całość z białymi komodami drewnianymi utrzymanymi w tej samej stylistyce. Komody te wywodzące się z tradycyjnego wzornictwa Północy poddane zostają bardzo często interesującej interpretacji. Prezentują się niezwykle designersko, wręcz awangardowo.

Dodatki dekoracyjne w stylu skandynawskim

Wnętrze inspirowane Skandynawią warto wzbogacić dodatkami dekoracyjnymi w tym stylu. Uroczymi niedźwiadkami czy reniferkami ustawionymi na drewnianej półce. Ale ne tylko. Motywy skandynawskie niekoniecznie muszą pojawić się w dosłownej postaci. Mogą wystąpić jako printy na sofie czy nowoczesna grafika na ścianie.

Categories Dom i Wnętrze
https://rupaulonfox.com/zagadnienia-zwiazane-z-iso-9001/ https://aahasc.org/co-zabrac-na-zimowisko/ http://researchmarket24.com/praktyczne-zastosowanie-blockchain/