TOP

Trendy w designie – narożnik do ogrodu

Przeglądając katalogi prezentujące najmodniejsze aranżacje ogrodowe, nie sposób nie zauważyć, że w sercu większości z nich znajdują się kanapy ogrodowe. Czy wyposażenie zewnętrznej przestrzeni w meble tapicerowane jest dobrym posunięciem? Sprawdź nasze rady!

Technorattanowy narożnik do ogrodu – warto?

Jeszcze do niedawna ustawienie na tarasowych deskach sofy albo foteli mogło budzić pewne kontrowersje. Dzisiaj nie musimy rezygnować z komfortu z obawy o to, że jasne tkaniny i siedziska będą niszczeć na skutek kontaktu z czynnikami zewnętrznymi. Wbrew pozorom, narożnik ogrodowymoże zachować swoją nieskazitelną kondycję pomimo ekspozycji na promieniowanie UV, wilgoć, pyłki unoszące się w powietrzu, skrajne temperatury czy mokre liście spadające z drzew. To, jak długo kanapa będzie umilała nam wypoczynek na świeżym powietrzu, zależy od jej budulca. Czołowi producenci wyposażenia outdoorowego oferują wysokiej klasy narożniki wykonane z technorattanu – materiału, który w wymagającym środowisku radzi sobie doskonale. Wysokiej jakości kanapy wyposażane są w siedziska i poduszki pokryte poszwami z nieprzecierającego się poliestru impregnowanego teflonem. Ochronna warstwa zabezpiecza materiał i sprawia, że nie powstają na nim zacieki.

Co proponują producenci?

Miłośnicy lenistwa wśród kojącej zieleni mogą wybierać spośród klasycznych kanap, sof wzbogaconych składanym daszkiem zapewniającym kojący cień lub narożników. Wśród dostępnych opcji szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się komplety wypoczynkowe o modułowej budowie. Tego typu meble składają się z mobilnych elementów (tak zwanych modułów), które możemy dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc za każdym razem nowy mebel dostosowany do chwilowych potrzeb.

Categories Dom i Wnętrze
https://dlsgallery.com/jaka-powinna-byc-idealna-kuchnia/ https://firefoxstory.com https://andrzejurbanowicz.pl/zaufany-ksiegowy-w-niemczech-gdzie-szukac-pomocy/