TOP

Wchodzisz w spółkę? Skonsultuj się z prawnikiem!

Zrezygnowanie ze stabilnej pracy na etacie i założenie spółki dla wielu osób może być ogromną rewolucją w życiu. Chęć założenia własnej działalności wiąże się z koniecznością zmierzenia się z biurokracją i wniknięcia w ściśle określone przez prawo procedury. Jak ułatwić sobie skomplikowane zadanie? Jak odnaleźć się w prawnych meandrach? Jak zabezpieczyć swoje interesy? Sprawdź!

Obsługa prawna firm

Znaczna część osób zakładających spółkę pierwszy raz ma do czynienia z tego typu procedurą. Schody mogą pojawić się już na pierwszych etapach zakładania spółki, kiedy musimy określić jej rodzaj. W polskim prawie przewidziane jest miejsce dla spółek kapitałowych (akcyjnych i z ograniczoną odpowiedzialnością), osobowych (jawnych, partnerskich, komandytowych, komandytowo-akcyjnych), cywilnych oraz europejskich. Każda z nich charakteryzuje się inną specyfiką działania, daje udziałowcom inne prawa, inaczej określa kompetencje wspólników. Aby mieć pewność, jaki wariant okaże się dla Ciebie i Twojego partnera najkorzystniejszy, warto skorzystać z opinii specjalisty biegle poruszającego się w prawie gospodarczym – prawnika.

Co da Ci pomoc prawna?

Korzystając z usług kancelarii prawnej,  możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w procesie zakładania działalności. Doświadczony prawnik pomoże Ci wybrać optymalny rodzaj spółki dostosowany do Twoich indywidualnych planów i oczekiwań, pomoże ukształtować organy zarządzające, sporządzi i skompletuje wszystkie wymagane umowy i dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki, wpisania jej do Krajowego Rejestru Sądowego, zgłoszenia do ZUS-u, uzyskania numeru NIP i REGON. Więcej praktycznych porad na temat zakładania działalności gospodarczej znajdziesz na stronie adwokat-katowice.info.pl.

Categories Biznes
https://winkst.org/spodnie-na-konia-podstawowy-element-ubioru-jezdzca/ https://totest.pl/zdecentralizowana-gielda-kryptowalut-uniswap/ http://beatssoundscape.com/kask-do-jazdy-konnej-czyli-o-czym-nie-mozna-zapomniec/