TOP

Kiedy nie wykonuje się depilacji laserowej

Gdy decydujemy się na przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej, zwykle nie możemy się doczekać jego pierwszych efektów. Nie możemy jednak zapominać o tym, że można je uznać za satysfakcjonujące jedynie wtedy, gdy podczas ich wykonywania można skorzystać z solidnego lasera oraz, gdy nie ma przeciwwskazań nakazujących zastanowienie się nad tym, czy depilacja jest rzeczywiście dobrym rozwiązaniem.

Na rynku nie brakuje gabinetów, w których zabiegu nie poprzedza konsultacja, jeśli jednak trafimy do jednego z nich, dla własnego bezpieczeństwa sami zatroszczmy się o to, aby opuścić go możliwie jak najszybciej. Depilacja laserowa w gabinecie Medilaser zawsze jest poprzedzona wywiadem przeprowadzonym z pacjentem, a jednym z jego celów jest właśnie wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. W tym kontekście zwykle mówi się o okresie ciąży oraz karmienia piersią, depilacja nie jest jednak wskazana także wtedy, gdy zmagamy się z infekcjami grzybicznymi, bakteryjnymi i wirusowymi. Nie powinny się jej poddawać również osoby cierpiące z powodu poważnych chorób skóry.

 

Categories Zdrowie i Uroda
http://yourpbc.org/sklep-jezdziecki-wybieramy-najlepsze-spodnie-jezdzieckie/ https://velemental.com/rodzina-systemu-brc/ http://kerganos.com/jak-wybrac-kask-do-jazdy-konnej/