TOP

Zlikwiduj zmarszczki w piętnaście minut

Czas jest dla naszego ciała bezlitosny. Każdemu z nas jest dane cieszyć się idealnie gładką i napiętą skórą zaledwie 20-25 lat. Po przekroczeniu tej granicy wokół oczu, ust czy na czole powstaje coraz więcej drobnych zmarszczek, które następnie zmieniają się w głębokie bruzdy. Czy można zatrzymać wskazówki biologicznego zegara? Sprawdź!

Zachowaj młodzieńczy blask

Utrata napięcia i sprężystości skóry spowodowana jest stopniową degradacją elastyny, kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Wraz z wiekiem ilość drogocennych substancji spada, ich jakość ulega znacznemu osłabieniu, a związków (między innymi witamin), które pobudzają ich naturalną produkcję, jest coraz mniej.

Producenci kosmetyków oferują kremy i sera zawierające w swoim składzie składniki, które rzekomo mają uzupełnić poziom utraconych substancji. Niestety, nawet najlepsze kosmetyki nie są w stanie w widoczny i zadowalający sposób cofnąć zmian, jakie dokonały się w naszej skórze.

Naturalne metody – satysfakcjonujący rezultat, pełne bezpieczeństwo

Pomocą dla osób, które nie chcą bezczynnie patrzeć, jak ich twarz bezpowrotnie traci swoje napięcie i owal, jest medycyna estetyczna, a dokładniej – zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Nowoczesne zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej polegają na iniekcyjnej aplikacji w wybrane partie twarzy preparatu na bazie dobroczynnego kwasu. Umieszczona w głębokich warstwach skóry substancja spłyca bruzdy, przywraca cerze witalność i napięcie oraz pobudza procesy regeneracyjne. Co ważne, kuracja trwa zaledwie piętnaście minut i nie wymaga rezygnacji z codziennych zajęć. Więcej praktycznych informacji na temat innowacyjnych zabiegów ani-aging znajdziesz na stronie filine.pl.

 

Categories Zdrowie i Uroda