TOP

Znajdź komfortowe łóżko ogrodowe

 

Szukając inspiracji na zaprojektowanie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej dla siebie i swoich bliskich warto wybrać nowoczesne meble ogrodowe. Wśród licznych kompletów wypoczynkowych znajdziemy również pojedyncze elementy, takie jak łóżka ogrodowe, które pozwolą na wygodne opalanie się czy drzemanie blisko natury. Jak konstruowane są takie łóżka? Gdzie sprawdzą się najlepiej?

Łóżko ogrodowe w cieniu parasola

Łóżka ogrodowe to wygodne leżanki, które widujemy najczęściej nad brzegami basenów. Równie dobrze sprawdzą się one na tarasach, werandach, balkonach. Olbrzymia różnorodność tych produktów sprawia, że bez trudu znajdziemy łóżka ogrodowe wykonane zarówno z technorattanu, jak i z elastycznej siatki syntetycznej. Łóżko ogrodowe to doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i komfort – leżanki pozwolą na komfortowe czytanie, opalanie czy nawet drzemanie. Łóżka konstruowane są w taki sposób, aby możliwe było dopasowanie ich parametrów do naszych potrzeb: regulowane zagłówki możemy ustawiać w konkretnej pozycji. Szukając leżanek w atrakcyjnej cenie warto zwrócić uwagę na meble ogrodowe outlet – dzięki takim działom kupimy wymarzone łóżka ogrodowe w znacznie niższych cenach!

Jak konstruowane są łóżka ogrodowe?

Łóżka ogrodowe posiadają aluminiowe stelaże malowane proszkowo – materiał ten nie odkształca się, jest odporny na wilgoć i na pojawianie się korozji. Niska waga aluminium niebagatelnie wpływa na końcową wagę mebla! Wierzch tworzy plecionka syntetyczna imitująca naturalny rattan – materiał ten odporny jest na ścieranie, wnikanie brudu, płowienie. Nawet po wielu latach użytkowania meble taki nie straci swojego pięknego wyglądu. Codzienne użytkowanie ułatwią również kółka, które montowane są w wielu modelach – pozwolą one na wygodniejsze transportowanie leżaka z miejsca na miejsce.

Categories Ciekawe
Łazienka biało-szara z drewnem https://texturekick.com.pl/proste-i-smaczne-dania-ktore-przygotujemy-samodzielnie-w-domu/ Meble do biura domowego